Şarkı MP3 Dinle , Müzik Dinle , Mp3 İndir

Ankara’nın Bağları (Ankaralı Coşkun) İndir

ocak 2011’de çıkan ankara’nın bağları albümüyle kalitesini tam anlamıyla göstermiş bir ankara adamı. albümden; saracaksan gel ve ankara’nın bağları parçaları çok keyifli. ara sıra dinleyince eğlenceli oluyoru. yani keyifsiz giden bir düğünde at bu ikisini playlist’e arka arkaya, oynaya oynaya gerdeğe varırsın, o derece etkili. tabi çok da bokunu çıkarmadan dinlemek gerek, mesela ben az önce ofiste dinlemeye kalktım, tek amacım sürekli çalan cep telefonlarına ankara havası ile karşılık vermekti, direktör az daha veriyordu elime ankara havasını. pes etmek yok. behzat amirimle yakalanan ankara havası’nı müzikle güçlendirmeye devam. haydii goçlar.

Uyarı: Sitemize Mobil Veya Tablet üzerinden Giriş Yapanlar Cihazınızda Flash Player Kurulu değil ise Müzikleri dinliyemezsiniz.

Pin It
Kategori: Mp3 Dinle - 607 Kez Okundu

Benzer Müzikler

TARKAN – Beni Çok Sev

TARKAN – Beni Çok Sev

TARKAN – Beni Çok Sev...

Ali Nayer – Velayet Nuru – 2015 İlahiler Dinle

Ali Nayer – Velayet Nuru – 2015 İlahiler Dinle

Ali Nayer – Velayet Nuru – 2015 İlahiler Dinle...

Burcu Güneş  Eflatun  Bir Lokma Sevda Dinle

Burcu Güneş Eflatun Bir Lokma Sevda Dinle

Burcu Güneş & Eflatun – Bir Lokma Sevda Sözleri Sen geleceksin diye kimseyi almadım hayatıma...

Songül Özdemir  İyi Ki Doğdun

Songül Özdemir İyi Ki Doğdun

Songül Özdemir – İyi Ki Doğdun ( Official Lyric Video )...

Yasal Uyarı : Sitemizde Kesinlikle Müzik İndirimi Yoktur Albümler Tanıtım Amacı için Başka Sitelerden alınan Linklerle Dinlemek amaçlı eklenmiştir Kaldırılmasınız İstediğiniz Albümleri Admin ( @ ) sarkimp3dinle.Net Adresinden Bize Bildirdiğiniz Taktirde Siteden Kaldırılacaktır. Aksi Durumda Sitemiz Hiç Bir Hukuki Durumlardan Sorumlu Değildir.