Şarkı MP3 Dinle , Müzik Dinle , Mp3 İndir

Minutes To Midnight – Linkin Park Full Album İndir

Linkin Park Yayınlanışı ve Başarıları

Linkin Park 3. albümünü yapmaya 2003′de başladı. Ama 2004 yılındaki Meteora turundan dolayı ertelenmek zorunda kalındı. Sonrada Mike, Fort Minor’u, Chester’da Dead By Sunrise ‘ı kurunca albüm uzun bir süre ertlendi. 2006′da Linkin Park yeni albümü için prodüktör olarak Rick Rubin ve Mike Shinoda’yı seçti ve albüm çalışmalarına başladı. Linkin Park bu albümde farklı bir müzik yöntemi izledi. Albümün yapıldığı sürede, birçok yanlış çıkış tarihi basında yer aldı, ama hiç biri Linkin Park tarafından onaylanmadı. Mike Shinoda 6 Mart 2007′de günü öğlene doğru myspace’ e girdi ve albümün tarihini ve adını yazdı. Ama bu yazı hemen silindi. Ama o anda myspace’de bu yazıyı gören LP fanları bunu herkese duyurdu ve tüm LP sitesinde bu haberler yer aldı. 6 Mart akşamı Linkin Park resmi sitesinden 3. stüdyo albümünün adının, ne zaman çıkacağının ve ilk singlelarının ne olacağı duyurdu. Linkin Park’ın bu albümden ilk single “What I’ve Done” oldu ve 2 Nisan 2007 günü yayınlandı.

Albüm, Amerika, İtalya, Yeni Zellanda, Avusturya ve İrlanda ‘da çift plantin, Kanada, Fransa, İsviçre ve İngilterede tek plantin kazandı.

Albüm Amerikada yayınlanışının ilk haftasında toplam 625.000 tane sattı. Albüm ilk 4 haftasında tüm dünyaya 3.3 milyon kopya gönderildi

Albümün bu ticari başarasına rağmen, birçok eleştirmen ve fanları tarafından eleştirildi. Rolling Stone dergisi albümü 2007 yılının en iyi 25. albümü seçerken, Billboard ‘un 10 yılın en iyi albümleri listesinde 154. sırada yer aldı.

Linkin Park’ın bu albümünde toplam 12 şarkısı bulunuyor. Ama albümün yayınlandığı gün iTunes’de Linkin Park’ın bir yeni şarkısı daha yayınlandı “No Roads Left”. Albümün sonradan çıkan “Tour Edition” versiyonuna bu şarkıda eklendi.

Uyarı: Sitemize Mobil Veya Tablet üzerinden Giriş Yapanlar Cihazınızda Flash Player Kurulu değil ise Müzikleri dinliyemezsiniz.

Pin It
Kategori: Yabancı Müzik - 727 Kez Okundu

Benzer Müzikler

Green Day 80

Green Day 80

Green Day 80 Sözleri Green Day – 80 Şarkı Sözü My mental stability reaches its...

Incubus Talk Shows On Mute

Incubus Talk Shows On Mute

Incubus Talk Shows On Mute Sözleri Incubus – Talk Shows On Mute Şarkı Sözü Take...

Azap Hg Sen Öğrettin Gülmeyi

Azap Hg Sen Öğrettin Gülmeyi

Azap Hg Sen Öğrettin Gülmeyi Sözleri Merhaba sevgilim bu kaçıncı hoşçakal. Merak etme bunu yazarken...

Green Day Dominated Love Slave

Green Day Dominated Love Slave

Green Day Dominated Love Slave Sözleri Green Day – Dominated Love Slave Şarkı Sözü I...

Azap Hg Siyah Ve Beyaz 2

Azap Hg Siyah Ve Beyaz 2

Azap Hg Siyah Ve Beyaz 2 Sözleri [CanArş:] Okyanusun ortasında kırık dökük filikayım Bu duyduğun...

Yasal Uyarı : Sitemizde Kesinlikle Müzik İndirimi Yoktur Albümler Tanıtım Amacı için Başka Sitelerden alınan Linklerle Dinlemek amaçlı eklenmiştir Kaldırılmasınız İstediğiniz Albümleri Admin ( @ ) sarkimp3dinle.Net Adresinden Bize Bildirdiğiniz Taktirde Siteden Kaldırılacaktır. Aksi Durumda Sitemiz Hiç Bir Hukuki Durumlardan Sorumlu Değildir.